Husqvarna AUTOMOWER 410X E NERA - 1000m2, sklon až 30%, GPS,GSM, Automower® Connect, - se sadou EPOS RS1

GARÁŽ ZDARMA

Robotická sekačka AUTOMOWER 410X E NERA s EdgeCut a detekcí a vyhýbáním se objektům (radar) + sada NERA + anténa EPOS RS1 Husqvarna Automower® 410XE NERA je robotická sekačka pro trávníky do 1000 metrů čtverečních. Disponuje… Více informací

 Skladem ihned na prodejně 
82 988
68 585 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Doprava zdarma na tento produkt
Výrobce:
Husqvarna
Kód výrobku:
970654455
Katalogové číslo:
A050304
Další v kategorii:
Sekačky bez drátu na GPS, Robotické sekačky

Robotická sekačka AUTOMOWER 410X E NERA s EdgeCut a detekcí a vyhýbáním se objektům (radar) + sada NERA + anténa EPOS RS1

Husqvarna Automower® 410XE NERA je robotická sekačka pro trávníky do 1000 metrů čtverečních. Disponuje funkcí EdgeCut, která omezuje ořez okrajů trávníku na minimum, čímž šetří čas a námahu. 410XE NERA nabízí možnost vybrat si mezi instalací s fyzickými omezeními nebo bezdrátovou instalací s Husqvarna EPOS®. EPOS® vám nabízí úplnou flexibilitu s virtuálními hranicemi umožněnými satelitní technologií s přesností 2–3 cm. To znamená, že nehrozí přetržení kabelu. EPOS® navíc umožňuje zónové ovládání, takže si můžete upravit trávník podle svých potřeb a vytvořit více pracovních prostorů s různým nastavením prostřednictvím aplikace Automower® Connect. Stejně snadné je nastavit dočasné ochranné zóny pro ochranu sezónních divokých květin nebo zahradních projektů. Sekačka detekuje předměty a vyhýbá se jim, což umožňuje přesné řezání a snižuje riziko nárazů a neplánovaných zastavení.

S aplikací Automower® Connect můžete monitorovat svou sekačku odkudkoli na světě a integrovat ji do vaší chytré domácnosti. Odešlete pokyny, upravte nastavení sekačky a získejte upozornění pro kompletní kontrolu nad trávníkem.

EdgeCut minimalizuje zastřihování okrajů trávníku na minimum, což šetří čas a námahu.

EdgeCut minimalizuje nutnost zastřihávání okrajů trávníku, čímž šetří čas a námahu. Umožňuje to speciální přídavný žací kotouč EdgeCut, který dokáže sekat tak blízko okrajů, že nezůstane neposekáno jen minimum trávy.

Bezdrátová instalace

Robotická sekačka Automower® řady NERA s Husqvarna EPOS® vám nabízí svobodu plně přizpůsobitelné péče o trávník. EPOS® vám nabízí úplnou flexibilitu s virtuálními hranicemi umožněnými satelitní technologií s přesností 2–3 cm. To znamená, že nehrozí přetržení kabelu.

Automower® Zone Control

S Automower® Zone Control můžete snadno vytvářet pracovní prostory s různými nastaveními a dočasně vyloučenými oblastmi. Máte větší kontrolu nad trávníkem, což vám umožňuje použít různé plány a výšky sečení na každou plochu nebo dokonce zabránit robotické sekačce v sekání ve vybraných oblastech.

Detekce a vyhýbání se objektům

Integrovaný radar pomáhá sekačce detekovat a vyhýbat se objektům, čímž snižuje riziko neplánovaného přerušení provozu. Režim detekce snižuje rychlost a zmírňuje kolize a režim vyhýbání způsobí, že se sekačka otočí a zabrání kolizi.

Aplikace Automower® Connect

S aplikací Husqvarna Automower® Connect můžete svůj smartphone snadno používat jako dálkové ovládání. Mimo jiné můžete spravovat a monitorovat svou robotickou sekačku Husqvarna, měnit nastavení a získat snadný přístup k informacím a tipům, které usnadňují péči o trávník. V závislosti na modelu je k dispozici mobilní připojení, připojení Wi-Fi a Bluetooth.

Elektronické nastavení výšky

S elektrickým nastavením výšky sekání můžete snadno nastavit požadovanou výšku sečení prostřednictvím aplikace Husqvarna Automower® Connect. Nastavení je také přístupné z hlavní nabídky sekačky.

Integrace chytré domácnosti

Kompatibilní s Amazon Alexa, Google Home a IFTTT pro pohodlné hlasové ovládání a aktualizace stavu. To platí pro všechny modely sekačky Husqvarna Automower® s mobilním připojením nebo připojením Wi-Fi, což vám umožňuje provádět hlasové příkazy, jako je start, stop a parkování, a přijímat aktualizace stavu ze sekačky pouhým dotazem na hlasového asistenta, jeho používáním v rutinách IFTTT a mnohem více. Se sekačkou Automower® Connect můžete také integrovat svou robotickou sekačku do chytrého systému Gardena a používat sekání a zavlažování společně.

Chytré zkratky s IFTTT

Použijte Smart Connections v aplikaci Automower® Connect nebo si vytvořte své vlastní flexibilní postupy pomocí IFTTT pro další integraci robotické sekačky Automower® do vašeho chytrého domova. Můžete jej použít např. Zaparkujte například, když se vaše děti vrátí ze školy nebo když předpověď počasí předpovídá vydatné srážky. Můžete jej také synchronizovat s počasím. IFTTT („If This, Then That“) je zdarma a snadno se používá.

GPS ochrana proti krádeži

Je vybavena GPS sledováním pro sledování aktuální polohy sekačky a minimalizuje riziko krádeže. Oznámení jsou odesílána do vašeho zařízení prostřednictvím aplikace Automower Connect®, takže vždy víte, kde se vaše sekačka nachází.

Přístup k sekačce Automower®

Automower® Access umožňuje bezproblémovou interakci uživatele s barevným displejem s vysokým rozlišením, jog kolečkem a stavovými indikátory, což poskytuje intuitivní způsob ovládání vaší sekačky. Designový jazyk založený na ikonách se intuitivně připojuje k aplikaci Automower® Connect a poskytuje bezproblémové uživatelské prostředí.

Sekačka Automower® X-Line

Sekačka Husqvarna Automower® S paketem výbavy X-Line, včetně sekačky Automower® Connect se systémem ochrany proti krádeži GPS, navigací s GPS, světlomety LED, pryžovým předním nárazníkem a designem karoserie X-Line.

GeoFence

Pokud se sekačka přesune mimo předem definovanou oblast, budete upozorněni v aplikaci, abyste minimalizovali riziko krádeže. Pomocí aplikace Automower® Connect definujte oblast GeoFence své sekačky a vždy budete vědět, kde se nachází.

FOTA - Firmware Over The Air

Jednoduše proveďte aktualizace softwaru sami prostřednictvím aplikace Automower® Connect a aktivujte nové funkce a aktualizace.

Senzor mrazu

Aby byl trávník chráněn před poškozením, je při mrazu pozastaven program sekání.

Rewilding móda

Díky režimu rewilding se příroda může vrátit do vaší zahrady. Když je tato funkce povolena, 10 % vašeho trávníku bude automaticky přiřazeno k obnovované oblasti. Robotická sekačka Automower® nebude v této oblasti pracovat v závislosti na zadaném časovém období. Kromě toho můžete kdykoli změnit měřítko, uspořádat, přesunout nebo odstranit oblast renaturace. Tato funkce je dostupná u následujících modelů: 405X, 415X, 430X NERA, 435X AWD a 450X NERA. Operátoři budou o aktualizaci informováni také prostřednictvím aplikace Automower® Connect. 430X NERA a 450X NERA vyžadují instalaci ohraničujícího vodiče, aby bylo možné použít režim převinutí.

Automatická detekce průchodu

Sekačka Husqvarna Automower® automaticky detekuje úzké průchody a najde si cestu i těmi nejužšími průchody. Při průchodu průjezdem změní jízdní pruh, aby se vyhnul nežádoucím stopám v trávníku.

Časovač počasí

Když je aktivován časovač počasí, může sekačka Automower® přizpůsobit dobu sečení růstu trávníku. Když je růstová fáze nízká, automaticky zkracuje dobu sečení. To chrání sekačku a trávník.

Spirálové sečení

Pro efektivní sekání v oblastech s vysokou trávou lze aktivovat bodové a spirálové sečení. Když je aktivována funkce spirálového sečení, senzory žacího disku detekují, když sekačka vjede do oblasti vyšší trávy, a automaticky se přepnou na systematický spirálový vzor. „Přesné sečení“ je režim pro rychlé sečení omezené plochy s delší trávou. To je zvláště užitečné v určitých oblastech, například pod nábytkem na terasu po odstranění terasového nábytku. Umístěte sekačku na požadovanou oblast a zvolte režim Spiral Cut. Sekačka seká v úzkých spirálách a po dokončení procesu pokračuje v automatickém režimu.

Profily sečení

Vytvořte více profilů s individuálním nastavením, abyste mohli sekačku snáze sdílet na mnoha místech. S osobními názvy pro každý profil a instalaci můžete snadno přepínat mezi různými konfiguracemi pomocí nabídky na sekačce.

Snadné čištění

Vnější a spodní stranu robotické sekačky můžete snadno oplachovat zahradní hadicí. Odnímatelný horní kryt a pouzdro pro snadné čištění a přístup.

GPS navigace*

Navigace s pomocí GPS zajišťuje úplné pokrytí vaší zahrady rovnoměrným rozložením sečení. Zpočátku systém vytvoří mapu trávníku, která také obsahuje instalované ohraničující a naváděcí vodiče. Robotická sekačka Husqvarna Automower® poté odpovídajícím způsobem upraví vzor sečení, aby zajistila vynikající výsledky sečení.

Další plocha sečení

Pokud má váš trávník dvě oblasti, které nejsou spojeny průchodem pro vaši sekačku, vytvořte boční plochu. Chcete-li vytvořit boční oblast, musíte nastavit ohraničující vodič tak, aby kolem této oblasti vytvořil ostrůvek. Po instalaci ručně přesunete sekačku mezi tyto dvě oblasti a sekačka bude sekat po zvolenou dobu nebo dokud se nevybije baterie.

Nízké emise CO2

U tohoto zařízení si můžete být jisti, že při aktivním provozu produkuje méně CO2 než běžné benzinové zařízení. Toto akumulátorové nářadí neprodukuje během používání žádné CO2 a přesto nabízí výkon a kvalitu, kterou očekáváte od nářadí Husqvarna. Uvědomte si však, že emise CO2 vznikají v jiných fázích životního cyklu zařízení, např. B. při výrobě, nabíjení a likvidaci po skončení životnosti.

Technologie Husqvarna AIM (Automower® Intelligent Mapping)

Technologie Husqvarna AIM využívá vestavěný GPS a senzory vaší robotické sekačky k vytvoření virtuální mapy trávníku a aktivaci řady inteligentních funkcí Automower®. Virtuální mapa je viditelná v aplikaci Automower® Connect, stejně jako hraniční a vyhledávací kabely. Technologie AIM umožňuje v aplikaci vytvářet pracovní zóny s různými výškami sečení a plány nebo zóny vyloučení pro ovládání jednotlivých zón. Sekačku Automower® lze také sledovat v reálném čase prostřednictvím Automower® Connect.

 

kapacita
 
 
Kapacita plochy 1 000 m²
Typ kabelu bezdrátová 
Maximální sklon na ohraničujícím vodiči 20 %
Maximální sklon na pracovní ploše 30 %
Max. doba chodu 17:00
Vyhledávací systém Pentasearch
vodicí kabel 3
Systém nabíjení Automaticky
Celkové rozměry  
Hmotnost 12,1 kg
Rozměry výrobku, délka 68 cm
Rozměry výrobku, šířka 44 cm
Rozměry výrobku, výška 28 cm
Údaje o zařízení  
Barva Šedá
Hlasitost (vnímaná) 60 dB(A)
Index ochrany (IP kód) IPX5
Typ baterie Li-ion
Kapacita baterie 5Ah
nabíjecí proud 2.2A
Typická doba sečení na nabíjecí cyklus 100 minut
Normální doba načítání 90 minut
Průměrná spotřeba energie za měsíc při maximálním využití 13 kWh
řezací systém  
Řezací jednotka 2 kotouče se 3 rotujícími čepelemi ostrými jako břitva
Výška řezu, max 55 mm
Výška řezu, min 20 mm
Pracovní šířka 22 cm
Nastavení výšky sečení Elektrický
posuvná deska Ano
Dva směry řezání Ano
řízení  
uživatelské rozhraní Jog kolečko, displej a stavová LED:s/App
Informační displej Barevný displej TFT 2,8” QVGA
Konektivita Bluetooth®, mobil, Wi-Fi
Ovládání aplikací Automower® Connect
Integrace chytré domácnosti Ano
Aktualizace softwaru FOTA
Bezpečnostní  
GPS ochrana proti krádeži Ano
GeoFence Ano
PIN kód Ano
poplach Ano
Zvedací senzor Ano
Senzor náklonu Ano
Detekce objektů Radarový senzor

Parametry

Pracovní plocha +/-: 1000 m2

Žací systém: 3 nože otočné

Max. sklon sekané plochy: 30 %

Uživatelská recenze produktu Husqvarna AUTOMOWER 410X E NERA - 1000m2, sklon až 30%, GPS,GSM, Automower® Connect, - se sadou EPOS RS1

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

Nastavení cookies

Co jsou to cookies?

Soubory cookies a další technologie nám pomáhají zlepšovat naše služby, pomáhají nám analyzovat výkon webu a umožňují nám pomáhat zákazníkům ve výběru správného zboží. V nastavení si můžete vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.

Přečtěte si naše zásady o zpracování osobních údajů

Nastavte si, jaké chcete používat cookies
Technické (nutné)
Nezbytné cookies pro správné fungování našeho webu.
vždy aktivní

Tyto cookies jsou nezbytně nutné pro správnou funkci webu - zajišťují správné zobrazení, odesílání formulářů, vkládání zboží do košíku a podobně. Technické cookies není možné vypnout. 

Statistické
Sledování návštěvnosti a chování na webu nám pomáhá zlepšovat naše služby.
Preferenční
Abychom vám mohli nabídnout to, co vás zajímá a pamatovali si vaše předvolby.

Díky preferenčním cookies vám můžeme přizpůsobit obsah našich stránek a zobrazovat produkty, o které máte zájem. Procházení webu vám ulehčíme tím, že si budeme pamatovat vaše předvolby - např. obsah košíku, přihlášení nebo jazykové předvolby. Používání webu bude pro vás snazší a pohodlnější. 

Marketingové
Pro zobrazení pouze relevantní reklamy. Objem reklamy zůstává stejný.

Marketingové cookies využívají naši partneři k zobrazování relevantní reklamy na základě vašich preferencí. Tato personalisovaný obsah se může zobrazovat na webech třetích stran, které využívají naši partneři k zobrazování reklamních sdělení. Pokud nedáte souhlas s použitím marketingových cookies, objem reklamy zůstane stejný, ale bude se vám zobrazovat nezajímavý obsah. 

Nastavení cookies

Co jsou to cookies?

Soubory cookies a další technologie nám pomáhají zlepšovat naše služby, pomáhají nám analyzovat výkon webu a umožňují nám pomáhat zákazníkům ve výběru správného zboží. V nastavení si můžete vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.

Přečtěte si naše zásady o zpracování osobních údajů